افزایش کاربران پیام رسان های داخلی؛ سروش ۱۰ میلیونی شد!

افزایش کاربران پیام رسان های داخلی؛ سروش ۱۰ میلیونی شد!

آمارهای موجود نشان از افزایش کاربران پیام رسان های داخلی دارد. گفته شده که آمار نصب اپلیکیشن سروش از مرز ۱۰ میلیون گذشته است.

مدیر پیام رسان داخلی سروش اعلام کرده که تعداد کاربران این پیام رسان به ۱۰ میلیون رسیده است.

حتما بخوانید: آموزش پیام رسان سروش

میثم سیدصالحی اعلام کرد که موفقیت پیام‌رسان سروش نتیجه اقبال و اعتماد هموطنان به عملکرد، دانش و تلاش نخبگان ایرانی بوده است. وی در ادامه میانگین اتصال و افزوده شدن به جمعیت پیام‌رسان سروش در یک هفته اخیر را، بیش از ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد.

افزایش کاربران پیام رسان های داخلی

مدیر پیام‌رسان سروش اعلام کرد که در حال حاضر متناسب با رشد تعداد کاربران، ظرفیت این پیام رسان افزایش یافته و سروش برای بیش از ۲۰ میلیون کاربر آماده‌سازی شده است.

سیدصالحی ادامه داد که روزانه هفت میلیون کاربر فعال در این پیام‌رسان حضور دارند و این اولین بار است که پیام‌رسان‌های داخلی به این رکورد از نصب، تراکنش و ارتباطات دست می یابند.

حتما بخوانید: مقایسه امنیت پیام رسان های ایرانی

مدیر پیام‌رسان سروش همچنین توضیح داد که روزانه بیش از صد ترابایت دیتا در این پیام‌رسان، ذخیره و بازخوانی می‌شود و این نشان می دهد که در حال حاضر سروش، پرطرفدار‌ترین پیام‌رسان ایرانی بومی کشور است.

سیدصالحی در پایان از اضافه شدن امکانات گسترده‌تر به این پیام‌رسان از اول خردادماه خبر داد و به کاربران پیشنهاد کرد که همیشه از آخرین نسخه این پیام‌رسان استفاده کنند.

حتما بخوانید: بهترین پیام رسان های جایگزین تلگرام

منبع: jamejamonline

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + شش =