راهنمای برنامه ریزی محتوا برای سئو محلی

راهنمای برنامه ریزی محتوا برای سئو محلی

مهم نیست محتوا در چه کانالی منتشر می شود اما محتوا پایه و اساس موفقیت در بازاریابی دیجیتال است. محتوا ، با تعیین مشاغل طرفداران و پیروان رسانه های اجتماعی، انتخاب می کند که چگونه با مراجعه کننذگان به وب سایت شما ارتباط برقرار می کند ، و اینکه موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی کدام سایت را مناسب می دانند.پس شما حتما به برنامه ریزی محتوا برای سئو محلی نیاز دارید، با سئو پارسیان همراه باشید.

اگر مانند بیشتر صاحبان مشاغل کوچک هستید ، احتمالاً مشکلی برای صحبت کردن با دوستان ، اقوام ، شرکای تجاری و مشتریان آینده نگر در مورد شغل خود ندارید:

انواع افرادی که به آنها کمک می کنید، افتخاراتی که کار خود دارید، مشتری ها ارزش کسب و کار شما را در چه می بینند و غیره.

اما پیدا کردن وقت برای نوشتن در مورد شغل خود دشوار است. و البته مشکل دیگر می تواند مبارزه ای برای یافتن کلمات درست و دقیق برای توصیف مشاغل خود در شبکه جهانی وب باشد.

نترسید! لازم نیست محتوای وب سایت شما کامل باشد. در حقیقت ، اگر مطالب به زبان بازایابی تصفیه شده نباشند، برای مشتریان معتبر تر به نظر می رسد – و احتمالاً برای آنها مفیدتر خواهد بود و در واقع به سؤالات آنها در مورد محصولات یا خدمات شرکت شما پاسخ می دهد.

بیشتر بخوانید: لوکال سئو LOCAL SEO چیست؟

با توجه به این نکته ، در اینجا چند ایده برای شروع کار با ایجاد محتوا آورده شده است:

. محتوا ، مشاغل طرفداران و پیروان رسانه های اجتماعی را انتخاب می کند که چگونه با مراجعه به وب سایت شما ارتباط برقرار می کنند ، و اینکه موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی کدام سایت را مناسب می دانند.

اگر مانند بیشتر صاحبان مشاغل کوچک هستید ، احتمالاً مشکلی برای صحبت کردن با دوستان ، اقوام ، شرکای تجاری و مشتریان آینده نگر در مورد شغل خود ندارید: انواع افرادی که به آنها کمک می کنید ، افتخاراتی که در کار خود دارید ، افتخاراتی که در کار خود می کنید ، مشتری ها از چه چیزی ارزشی دارند کسب و کار شما و غیره

اما پیدا کردن وقت برای نوشتن در مورد شغل خود دشوار است. این می تواند تلاشی برای یافتن کلمات درست و دقیق برای توصیف مشاغل خود به شبکه جهانی وب باشد.

نترس! لازم نیست محتوای وب سایت شما کامل باشد. در حقیقت ، اگر این زبان با زبان بازاریابی تصفیه نشده پر نشود ، برای مشتریان شما معتبرتر خواهد شد – و احتمالاً برای آنها مفیدتر خواهد بود و در واقع به سؤالات آنها در مورد محصولات یا خدمات شرکت شما پاسخ می دهد.

با توجه به این نکته ، در اینجا چند ایده برای شروع کار با ایجاد محتوا آورده شده است:

بهترین (تاپ تربن) مواردی که کاربران به دنبال آن هستند، چیست؟

گوگل و بینگ هر دو روش بسیار ساده ای را برای تحقیق در مورد عبارات کلیدی مورد علاقه مشتریان احتمالی شما ارائه می دهند:

کافی است به صفحه اصلی موتور جستجو مراجعه کرده و جستجو را انجام دهید. قبل زدن گزینه جستجو ، به لیست عبارات مربوط به چیزی که تایپ کرده اید نگاهی بیندازید.

اینها معمولاً محبوب ترین کلمات یا عبارات مربوط به آنچه تایپ شده اید هستند. لیستی از این شرایط را تهیه کنید و حتماً در مورد هر یک از صفحات در وب سایت خود هدف قرار دهید.

این کار را چندین بار تکرار کنید تا یک لیست جامع از موضوعات برای شروع روند محتوای خود تهیه کنید.

 

تحقیق کلمات کلیدی با استفاده از Google Trends

Google Trends می تواند در مورد حجم جستجوی نسبی هر یک از کلیدواژه هایی که گوگل یا بینگ پیشنهاد می کند ، اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهد.

حتی می توانید منطقه جغرافیایی خاص خود را زوم کنید تا ببینید که عبارات خاصی در ایالت ، منطقه مترو  یا در برخی موارد حتی شهر شما چقدر محبوب است.

گوگل همچنین عبارات کلیدی بیشتری را در رابطه با این عبارات در کنار پوشش جغرافیایی ارائه می دهد ، بنابراین این موارد را نادیده نگیرید.

برای آشنایی با این ابزار گوگل می توانید مطلب  گوگل ترندز GOOGLE TRENDS چیست و کاربرد آن در سئو را مطالعه نمایید.

 

بهترین سؤالاتی که مشتریان از شما می پرسند چیست؟

مورد بعدی در محتوا برای سئو محلی سوالاتی است که مشتریان می پرسند. این یک نکته عالی از Aaron Weiche در Spyder Trap Marketing است.

اگر مشتریان بارها و بارها همان سؤال را به صورت آفلاین از شما سؤال می کنند ، احتمالاً همین سؤالات را بصورت آنلاین نیز دارند و حتی ممکن است این سؤالات را مستقیماً در موتور جستجو تایپ کنند.

هر یک از سؤالات برتر شما باید یک صفحه کامل به خود اختصاص دهد تا از پتانسیل هر سوال حداکثر استفاده برای رتبه بندی شما شود.

 

چه چیز بی نظیری در زمینه های خدماتی شما وجود دارد؟

از دیدگاه سئو ، این بهترین کار برای ایجاد صفحه برای هر شهر ، استان و یا منطقه ای است که در آن سرویس می کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما یک لوله کش در حومه شهر هستید که در شهر اصلی منطقه مترو خود به دنبال کاری هستید ، می توانید در صفحه خود درباره تاریخ فاضلاب و سیستم آب آن بازارکار صحبت کنید ، زیربخش ها یا ساختمانهای کاندوئیدی که مشکلات وله کشی را برجسته کنید.

یا دادخواستهایی را که در مورد لوله های معیوب در آن مکان اتفاق افتاده است ، لیست کنید. هرچه یک صفحه خاص محلی تر باشد ، احتمال رتبه بندی آن صفحه در گوگل و بینگ بیشتر است.

بیشتر بخوانید: چک‌ لیست نوشتن محتوا؛ بهبود خوانایی و سئو محتوا

مطالعات موردی پروژه های قبلی

مطالعات موردی پروژه های قبلی

همچنین می توانید کمی نزدیک به خانه شروع کنید، پس صحبت کنید و پروژه هایی را که در یک بازار خاص روی آنها کار کرده اید ، نمایش دهید.

تا آنجا که می توانید در مورد خدماتی که انجام داده اید صریح باشید یا اینکه چگونه محصولات شما به مشتریان کمک کردند تا به اهداف خود برسند.

مطالعات موردی یکی از مواردی است که تجارت شما را منحصر به فرد می کند ، بنابراین از استفاده از بازاریابی کنسروی خودداری کنید و صحبت کنید و داستانهایی بگویید که به مشتریان آینده در ارتباط با موارد قبلی کمک کند.

 

مصاحبه با مشتری و رونویسی از آن

بهترین راه برای کمک به مشتریان آینده در ارتباط با مشتریان قبلی ، از طریق مصاحبه های ویدئویی و توصیفات است.

در عصر تلفن های هوشمند ، فیلمبرداری و آپلود مصاحبه های ویدئویی در یوتیوب و جاسازی آنها در وب سایت شما بسیار ساده است. مشتری ها و شخصیت آنها  واقعاً از طریق ویدیوها مشخص می شوند.

اطمینان حاصل کنید که متن مکالمه خود را در زیر ویدیو درج کرده اید تا اعتبار کلمات کلیدی را نیز از موتورهای جستجو دریافت کنید.

امیدواریم با شخصی سازی موراد بالا به بهترین محتوا برای سئو محلی خود دست پیدا نمایید.

 

منبع: moz – ترجمه از تیم سئو پارسیان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − دو =