برنامه کاربردی اینستاگرام

۷ برنامه پرکاربرد اینستاگرام Instagram

۷ برنامه پرکاربرد اینستاگرام Instagram

اینستاگرام شبکه اجتماعی در حال رشدی است که سال گذشته از سوی فیس بوک خریداری شد و با داشتن ماهانه ۱۰۰ میلیون کاربر فعال روزی ۴۰ میلیون عکس از طریق آن به اشتراک گذاشته می شود.

جذابیت این برنامه تا آنجا پیش رفته است که در ایران هم کاربرانی از اقشار مختلف را وارد حلقه طرفداران خود کرده است.  لیست زیر شامل تعدادی از برنامه هایی است که در کنار اینستاگرام و برای باالبردن کارایی آن طراحی شده اند.

 

۱-  InstaTag

اگر به دنبال بالا بردن تعداد دنبال کنندگانتان هستید یا لایک های بیشتری می خواهید از هشتگ های بیشتری روی عکس هایتان استفاده کنید، اینستاتگ به شما کمک میکند تا برچسب های بیشتری را بتوانید برای هرکدام از عکس هایتان استفاده کنید.

این برنامه برای سیستم عامل iOS طراحی شده است و برنامه مشابهی با نام TagsForLikes نیز برای دو سیستم عامل اندروید و iOS وجود دارد.

 

۲– InstaCommentor

این برنامه به شما اجازه می دهد نظرات دیگر کاربران و دنبال کنندگانتان را بهتر سازماندهی کنید. این برنامه تعداد کامنتهای هر عکس و تعداد کامنت های پاسخ داده شده و بدون پاسخ را نشان می دهد و برای سیستم عامل iOS طراحی شده است.

 

۳- InstaFollow

بعضی وقت ها ممکن است کنجکاو شوید که چه کسی از لیست دنبال کنندگان شما خارج شده است، چه کسانی به تازگی به این لیست اضافه شده اند.

این برنامه همچنین لیست افرادی را که به صورت یک طرفه شما را دنبال می کنند و یا شما آنها را دنبال می کنید را نیز نشان می دهد. این برنامه برای هر دو سیستم عامل اندورید و iOS قابل نصب است.

 

 

۴- InstaMessage

اگر نمی خواهید نظری را به صورت عمومی زیر یک عکس قرار دهید، این برنامه به شما کمک می کند که نظرتان را به صورت خصوصی به دیگر کاربران بفرستید.

همچنین به شما اجازه می دهد با کاربرانی که در منطقه ای نزدیک به شما هستند نیز ارتباط برقرار کنید. این اپلیکیشن نیز برای هر دو سیسستم عامل اندروید و iOS طراحی شده است.

 

۵- Textgram

گاهی گذاشتن یک عکس به تنهایی نمی تواند تمام مطلبی را که در ذهن شما می گذرد بیان کند. پس می توانید با استفاده از این برنامه مطالبی را در قالب عکس روی اینستاگرام منتشر کنید.

کلمه ها را تایپ کنید و سپس شکلک و جلوه به آن اضافه کرده و اندازه و طراحی خط را نیز تغییر دهید و درنهایت نتیجه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این برنامه برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است اما در iOS نیز برنامه مشابهی را می توان پیدا کرد.

 

۶- InstaSize

اگر از اینکه مجبورید عکس های باارزشتان را برای قرار دادن در اینستاگرام ببرید ناراضی هستید، این برنامه را امتحان کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد با تغییر سایز عکس دیگر مجبور به بریدن بخشی از آن نباشید.   برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل استفاده است.

 

۷-  InstaPicFrame

گاهی ترکیب چند عکس مختلف بهتر از یک عکس ساده می تواند یک داستان را بیان کند. با استفاده از این برنامه چند عکس را در قالب یک عکس با یکدیگر ادغام کنید و سپس آن را به اشتراک بگذارید. این برنامه تنها برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − یازده =