پشتیبانی اینستاگرام از موزیک‌های SoundCloud در استوری‌

پشتیبانی اینستاگرام از موزیک‌های SoundCloud در استوری‌

ارسال استوری‌های موزیکال همیشه یکی از جذابیت‌های اینستاگرام بوده و هست، و حالا قابلیتی به اپلیکیشن اضافه شده که امکانات بیشتری برای این کار در اختیارتان می‌گذارد. پشتیبانی اینستاگرام از موزیک‌های SoundCloud در استوری‌ یکی از قابلیت های جدید این اپلیکیشن است.

با دریافت آخرین نسخه اپ، از این پس می‌توانید آهنگ‌های سرویس ساوندکلاود را مستقیما در استوری‌هایتان به اشتراک بگذارید.

پشتیبانی اینستاگرام از موزیک‌های SoundCloud در استوری‌

برای پست یک آهنگ ساوندکلاود در استوری، کافیست وارد صفحه آهنگ دلخواهتان شده و دکمه Share را بزنید. بسته به مدل گوشی که استفاده می‌کنید، اینجا با دو گزینه روبرو خواهید شد:

آیکن اینستاگرام، یا گزینه‌ای تحت عنوان “Share to Instagram Stories”. با فشردن هر کدام، اگر در اینستاگرام لاگین کرده باشید صفحه استوری‌ها ظاهر می‌شود.

بیشتر بخوانید: اضافه شدن قابلیت پرسش و پاسخ در استوری اینستاگرام

حالا می‌توانید آهنگ انتخابی‌تان که به شکل یک استیکر درآمده را به استوری خود چسبانده و در نهایت آن را برای مخاطبین خود پست کنید. دنبال‌کنندگان شما هم می‌توانند با اشاره روی آن استیکر، به صفحه آهنگ مورد نظر در ساوندکلاود هدایت شوند.

بد نیست بدانید که این سومین قابلیت مرتبط با موسیقی استوری‌های اینستاگرام محسوب می‌شود. نخستین قابلیت، اشتراک‌گذاری مستقیم از اسپاتیفای بود که در ماه می به اپلیکیشن اضافه شد و مدتی بعد شاهد بارگذاری مستقیم موزیک در پس‌زمینه‌ استوری‌ها توسط خود اینستاگرام بودیم.

بیشتر بخوانید: آشنایی با پلتفرم IGTV اینستاگرام

گفتنی است که ساوندکلاود هفته گذشته برای راه‌اندازی یک سیستم درآمدزایی جدید، با شرکت حقوقی Dubset وارد قرارداد شد و اعلام کرد که از این پس از نرم‌افزارهای DJ مثل Traktor و Virtual DJ نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد.

مطمئنا اضافه شدن این شرکت به جمع سرویس‌های پشتیبانی‌کننده از اینستاگرام نیز منافع زیادی را برایش به ارمغان خواهد آورد.

برای استفاده از قابلیتی که گفتیم، لازم است که هر دو اپ اینستاگرام و ساوندکلاود را به آخرین نسخه ارتقاء داده باشید.

منبع: digiato.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =